ĽUDSKOSŤ

ĽUDSKOSŤ

Čo sú naše túžby

Je zvláštna doba, ktorú práve žijeme. Túžime sa posunúť vyššie, mať sa naozaj lepšie. Nevieme však ako na to. Chceme byť s ľuďmi, ktorých milujeme. Hlavne vtedy, keď sú od nás vzdialení na stovky kilometrov. 

Možnosť byť spolu

Nakoniec sa stane zázrak, oni prídu – pricestujú na to miesto, kde žijeme aj preto, aby sme boli spolu. A vtedy sa stane niečo divné. Nemáme na nich vôbec čas. Jednoducho povinnosti nám nedovoľujú užiť si ten spoločne prežitý čas. Tak veľmi sme chceli – a nakoniec neurobíme NIČ pre to, aby sme využili tú možnosť s nimi byť.

To je len jeden príklad zo života. A ak sa nad tým zamyslíme, zistíme, že pracujú cez nás sily, ktoré sú v tomto ohľade tak efektívne. A potom ten milovaný človek odíde a my zažívame prázdno v duši. 

A je to celé preč

Využijme príležitosť

Musí to tak byť? Nie! Záleží na nás, aké priority si v tom dôležitom čase zvolíme. Čo uprednostníme. A ak urobíme tú správnu voľbu, sme následne šťastní. A život môže naozaj prúdiť tým správnym spôsobom. 

Družnosť

Dožičme si preto v tom správnom čase a na tom svojom mieste, čo nám život priniesol. Tešme sa zo stretnutia s blízkymi a užívajme si to celé! 

Je to ŽIVOT v prítomnej chvíli. Náš život, môj život!